Úklid prasozáchůdků

Včera jsem trochu zanedbala úklid prasozáchůdků – přece jen je lepší sedět doma v teple a pracovat na knížce, než v dešti pobíhat s kolečkem a lopatou.

Tak toho dneska bylo opravdu hodně. V Alcatrazu bydlí 10 prasátek a každé má záchůdek někde jinde. a když jeden den neuklízíte, udělají si další záchůdky. Bylo toho plné kolečko.

Prasátka posnídala a začala se tak nějak poflakovat kolem mě. vyzvala jsem je, ať se honem dojdou vykakat, dokud mám v ruce lopatu a hrabičky. a taky dokud jsem v Alcatrazu. Až pak přejdu dolů ke koním, ať je vršek hotový a ať nás kolemjdoucí nepomluví.

Všichni tvrdili, že už byli a že jen čekají, až rozdám jablka a hrušky.

Fajn. odešla jsem dolů ke koním a uklízela tam. pak jsem kolečko plné bobků vezla do zahrady na budoucí záhon s růžema – a fakt jsem se nestačila divit!

V Alcatrazu se mezitím objevila neuvěřitelná spousta hromádek prasobobků! Je tu jen deset prasátek a těch hromádek tam bylo snad patnáct! A za takovou malou chvilku!

To už je čistá zlomyslnost, tohleto!

Příspěvek byl publikován v rubrice Prasátka a jeho autorem je Štěpánka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *